O firmie 

Studio Aranżacji Wnętrz Tryton to pracownia projektowania wnętrz mieszkalnych
i użyteczności publicznej prowadzona przez mgr inż. arch. Agatę Piltz

Tworzymy wnętrza dopasowane do każdego klienta, dostosowane do indywidualnych oczekiwań, potrzeb i możliwości. Naszym celem jest tworzenie wnętrz funkcjonalnych, ergonomicznych, ale z indywidualnym charakterem inwestora. Staramy się stworzyć design ponadczasowy, który nie ulega chwilowym nowinkom.

Czasem też ponosi nas moda i pomysłowość, ale zawsze słuchamy się klientów. Naszym zadaniem jest podsunąć pomysł, który potem może być realizowany.

Sukcesem jest zrobić wnętrze za małe pieniądze, bo duże nie problem wydać.

Współpraca z nami jest bezstresowa, miła i z uśmiechem, o czym można się przekonać czytając komentarze na portalu trojmiasto.pl

Zapraszam na bezpłatne spotkanie, które pozwoli się poznać oraz ustalić szczegóły współpracy.

 

Agata Plitz - Studio Aranżacji Wnętrz Tryton mgr inż. arch. Agata Piltz - architekt / właściciel

Jestem absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej, posiadam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń.
W 2003 roku zajęłam się architekturą wnętrz i wzornictwem przemysłowym. Studia pokazały mi co chcę robić i czym się zajmować.

Po skończeniu piątego roku zrobiłam uprawnienia by nie zamykać sobie drogi rozwoju.

Swoją przygodę z architekturą zaczęłam w 2002 roku, a do 2011 zdobywałam doświadczenie w trójmiejskich biurach architektonicznych, takich jak: JM Architekci, Gdyński Kwadrat (praktyka) i w końcu pracownia gdzie, projektowałam przy boku twórców Krzywego domku
w Sopocie. Od 2008 roku jestem właścicielką Studia Aranżacji Wnętrz Tryton. Choć moja przygoda z wnętrzami zaczęła się dużo wcześniej to firma powstała z lekkim opóźnieniem.

Mam zaszczyt współpracować z Akademią Dobrze Mieszkaj w ramach festiwalu wnętrz, aż do chwili obecnej w ramach festiwalu About Design. Od dwóch lat jestem jurorem w konkursach ?Dobry design?. Od trzech lat w roli eksperta w portalu i na forum dobrzemieszkaj.pl.


Jestem architektem z powołania, wnętrza to pasja i miłość do pięknych przedmiotów jak również architektury. Cenię sobie piękny design i funkcjonalne rozwiązania. Moja misja to tworzyć wnętrza dla klientów tak, by to im się dobrze mieszkało.
Szanuję sentymenty klientów do przedmiotów i staram się je zachować we wnętrzach nowo projektowanych.

Pierwszym podstawowym pytaniem na spotkaniu z Inwestorem jest: czego on oczekuje i co chce mieć w domu czy mieszkaniu? Bo to nie ja będę tam mieszkać tylko klient. Wnętrze musi być miłe i wygodne dla moich klientów.

 

 

dobrzemieszkaj.pl

Go to top
pauseplay
/
show/hideshow/hide